LG LAA015F LED 130 cali

Telebim/ekran LED 130" - LG LAA015F

LG - telebim 130" LG LAA015F

Telebim LG LAA015F to wyświetlacz diodowy LED typu all-in-one, który zapewnia wysokiej jakości, jednolity obraz na bardzo dużej powierzchni, bez jakichkolwiek przerw, ramek, itp. Wyposażony jest w kontroler, platformę LG WebOS, przyłącza i doskonałe, innowacyjne nagłośnienie. Telebim ten stanowi idealne wyposażenie nowoczesnych sal konferencyjnych oraz innych prestiżowych miejsc.

 

Najważniejsze cechy ekranu LG LAA015F:

 

  • przekątna ekranu: 130" (330 cm) - 2,88 x 1,62 metra,
  • rozstaw pikseli: 1,5 mm, pozwala na komfortowe oglądanie obrazu już z odległości 1,5 metra,
  • rozdzielczość fullHD [1920x1080],
  • jasność: 500 cd/m², kontrast 5000:1,
  • funkcje PBP (Picture By Picture) oraz PIP (Picture In Picture),
  • obsługa HDR10 Pro - bardziej żywy obraz, szersze spectrum kolorów,
  • Surface Sound - dźwięk płynący prosto z ekranu, o mocy 162 W (4,5 W x 36 punktów),
  • wbudowany kontroler systemu,

telebim LED LG LAA015F

 

 

Niesamowity obraz, dzięki technologii HDR10 Pro

Dzięki obsłudze HDR10 Pro wyświetlany obraz staje się bardziej żywy, dając lepsze efekty wizualne. Szersze spektrum kolorów i większy współczynnik kontrastu pozwalają widzom w pełni cieszyć się niezwykle realnym obrazem.

 

Wspaniały dźwięk, płynący bezpośrednio z ekranu

130-calowy ekran LED All-in-one nie wymaga żadnych dodatkowych głośników. Wbudowany dźwięk, płynący bezpośrednio z ekranu o mocy 162 W (4,5 W x 36 punktów) jest w stanie dotrzeć do wszystkich uczestników spotkania, w tym również osób siedzących daleko od ekranu.

 

Dzielenie ekranu za pomocą funkcji PBP/PIP

Funkcja PBP (Picture-By-Picture) umożliwia połączenie maksymalnie dwóch ekranów w jeden, natomiast funkcja PIP (Picture-In-Picture) pozwala na prezentację treści o różnym układzie jednocześnie na ekranie głównym i podrzędnym. Umożliwia to swobodne przydzielanie miejsca dla różnych źródeł treści.

 

Wydajny układ SoC z systemem webOS

Wbudowany czterordzeniowy układ SoC umożliwia wykonywanie kilku zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.

 

Serwisowanie od frontu

Ekran LED LG LAA015F można łatwo zainstalować i obsługiwać od przodu. Ponadto moduły LED można w prosty sposób dołączać i odłączać ręcznie lub za pomocą narzędzia magnetycznego.

 

Zobacz także:  telebimy LED "all in one" Optoma FHDS130 (130"), LG LAEB015 (136")