Wielkoformatowe monitory NEC

Wielkoformatowe monitory SHARP / NEC

 

SHARP / NEC Display Solutions jest liderem na rynku profesjonalnych monitorów wielkoformatowych

 

Sukces NEC tkwi w wysokiej specjalizacji i doświadczeniu, dzięki czemu firma oferuje produkty o doskonałej jakości obrazu, znakomitej funkcjonalności i wysokiej niezawodności. Bardzo szerokie portfolio Producenta umożliwia precyzyjne dostosowanie produktu do potrzeb i oczekiwań klienta.

Monitory wielkoformatowe NEC klasy public display w przeciągu lat spotkały się z uznaniem wielu profesjonalnych odbiorców oraz zyskały wielu stałych użytkowników.
Produkty konkurencji to często przerobione telewizory, natomiast NEC nie produkuje telewizorów, a monitory są projektowane od podstaw.
Zobacz monitory vs telewizory »

NEC w ofercie posiada monitory wielkoformatowe do różnych zastosowań: kontroli procesów przemysłowych, monitoringu, reklamy i informacji publicznej (digital signage) , do budowy ścian wizyjnych jak i stylowe monitory i  monitory interaktywne do sal konferencyjnych.

 

Wielkoformatowe monitory NEC C981Q

 

 

Wielkoformatowe monitory NEC można podzielić na następujące grupy:

 

  • seria "E" - Entry level - podstawowa seria monitorów,
  • seria "M", "ME" - monitory klasy średniej,
  • seria "P" - Professional level - najbardziej zaawansowana technicznie seria monitorów NEC  WIĘCEJ »
  • seria "UN"- monitory bezszwowe do ścian wizyjnych  WIĘCEJ »
  • monitory interaktywne,
  • Protective Glass (PG) - z antyrefleksyjną szybą ochronną grubości 4mm,

 

Monitory wielkoformatowe (LFD) stanowią nieodzowny element cyfrowych rozwiązań informacyjno-reklamowych oraz są stosowane przy prezentacjach w interaktywnych salach konferencyjnych. Marka NEC stanowi gwarancję bezpiecznej inwestycji dzięki wysokiej jakości podzespołom i doskonałej konstrukcji oraz wysokiemu bezpieczeństwu podczas działania. Firma NEC stosuje np. metalowe obudowy, które pozwalają znacznie lepiej zarządzać ciepłej wytwarzanym w monitorze i tym samym przedłużać jego żywotność oraz zapewnia stabilność konstrukcji. Taka obudowa zapewnia też znacznie większe bezpieczeństwo w przypadku pożaru.

 

Monitory NEC objęte są trzyletnią gwarancją typu "door to door" z możliwością przedłużenia jej do 5 lat !