Konferencyjny system dyskusyjny

Bezprzewodowy, konferencyjny system dyskusyjny HTDZ

Kompaktowy i łatwy w obsłudze system dyskusyjny HTDZ umożliwia bezprzewodowe nagłośnienie konferencji za pomocą pulpitów mikrofon-głośnik, których można podłączyć nawet 1000 sztuk do jednostki centralnej.
Pulpity są zasilane przez wbudowane akumulatory, które mogą być używane do 8 godzin na potrzeby konwersacji, a w trybie stand-by wytrzymują do 30 godzin.
Multi-kanałowa struktura średnich i wysokich częstotliwości eliminuje sprzężenia. Zastosowana technologia skutecznie eliminuje pogłos i niepożądane hałasy zewnętrzne.
Zasięg działania pulpitów w normalnych warunkach wynosi 60 metrów, a w sprzyjających warunkach może osiągnąć nawet 80 metrów.
System składa się z jednostki centralnej, pulpitu przewodniczącego, pulpitów uczestników oraz walizkowej ładowarki na 16 akumulatorów.

 

JEDNOSTKA CENTRALNA

Jednostka ta integruje cały system, łączą się z nią pulpity uczestników. Za jej pomocą można ustawić podstawowe parametry systemu oraz tryby pracy, m.in.:

  • Limit pulpitów pracujących jednocześnie, których maksymalna liczba wynosi pięć,
  • FIFO „First-In, First-Out”, czyli „kolejkowanie” uczestników (1/2/3/4),
  • tylko przewodniczący.

Informacje o systemie są wyświetlana na wbudowanym wyświetlaczu LCD.
Do jednostki centralnej wbudowany jest moduł nagrywania USB.

system dyskusyjny - jednostka centralna

 

PULPIT DELEGATA

Pulpit ten wyposażony jest w mikrofon pojemnościowy osadzony na demontowalnym wysięgniku, osłonięty gąbką przeciw-wiatrową. Posiada wyświetlacz LCD z informacjami o numerze ID, używanym kanale, poziomie naładowania baterii, statusie mikrofonu, itp. Posiada przycisk on/off ze wskaźnikiem oraz trzy przyciski funkcyjne, służące do m.in. wyboru ID oraz poziomu głośności.

 

PULPIT PRZEWODNICZĄCEGO

Pulpit przewodniczącego może być włączony w każdym momencie.
Główną funkcją odróżniającą ten pulpit od pulpitu delegata jest możliwość wyłączenia mikrofonu delegata w dowolnej chwili poprzez przycisk priorytetowy.
W systemie może być maksymalnie 16 pulpitów przewodniczącego.

system dyskusyjny - pulpity

 

ŁADOWARKA WALIZKOWA

Ładowarka w formie walizki jest wyposażona w kółka oraz uchwyt do przewożenia. Wyposażona w specjalny, inteligentny system elektroniczny chroni litowo-polimerowe akumulatory, przedłużając ich żywotność. Można jednocześnie ładować do 16 akumulatorów.

 
Konferencyjny system dyskusyjny jest elementem kompleksowego wyposażenia sali konferencyjnej.